• mery 23.09.2021 15:35

    Kozmetické objavy 2021

    Ahojte! Mňa by zaujímali vaše top kozmetické objavy za rok 2021 :)

  • mery 23.09.2021 15:54

    moja pleť: zmiešaná, akné, hyperpigmentácia


    Bonajour Green Tea Water Bomb - úžasný kórejský hydratačný krém so zeleným čajom, niacinamidom, peptidmi atď. nájsť vhodný krém pre zmiešanú pleť vie byť riadne utrpenie?


    Geek & Gorgeous C-Glow 15% Vitamin C Serum - najlepšie céčkové sérum v hre


    Fenty Eaze Drop Blurring Skin Tint - stredné krytie s prirodzene pôsobiacim saténovým finišom. je takmer neviditeľný na pleti


    Nars Radiant Creamy Concealer - zakryje kruhy, fľaky po akné, začervenania. proste všetko, na čo len pomyslíte :D

  • natalia 24.09.2021 16:35

    chorvatska Olival!


    schova do vrecka vacsinu drahych americkych znaciek

  • vmartoncik 25.09.2021 10:09

    Za mňa tento rok jednoznačne tento rok


    Renovality Hyaluronové sérum s vitamínom C a B3 - veľmi príjemné sérum, pleť ostáva veľmi jemná, sérum nelepí, nepení, krásne sa vpije


    Benefit They're Real Magnet - lepšiu riasenku som ešte nemala, neviem síce nakoľko funguje ten magnet, ale objem a dĺžka stoja za to


    POETIKO organic odličovací balzam - krásne rozpúšťa aj vodeodolné riasenky, tekuté rúže, v očiach neštípe a na cestovanie super - netreba nosiť žiadne tampóny, odličovače


  • zuzana 26.09.2021 21:13

    Je ich viac, ale ak by som mala vybrať úplnú top trojku, tak:

  • katkayko 27.09.2021 12:28

    cosrx blemish patches


    la roche posay effaclar serum


    klairs vitamin drop serum


    beautyblender

  • Slivka 27.09.2021 13:07

    pre mna su to:

    Cosrx - Advanced Snail 96 Mucin Power Essence - skvela a vsestranna esencia, na "slizkejsiu" konzistenciu si treba trosku zvknut ale je to fakt dobry produkt, bez akychkolvek drazdivych zloziek, pouzivam ju stale a nielen na plet v ramci rutiny ale aj na telo na nejake podrazdene miesta, stipanec atd.


    Geek & Gorgeous - aPAD - super lahucke serum, nemam mu co vytknut a robi co ma


    La Roche-Posay - Cicaplast Baume B5 - a k tomuto kremiku hadam netreba nic ani hovorit... popularny je uz dost dlho, avsak ja som ho objavila a prvykrat vyskusala az tento rok a nemozem si ho vynachvalit, velmi dobre mi sadol na moju citlivu zmiesanu plet, plet mi upokojuje a hydratuje...stale ho mam po ruke, aj ked aktualne pouzivam aj nejaku iny krem, tento vzdy pouzijem ked mam plet podrazdenejsiu, suchu alebo zacervenanu... a tiez ho pouzivam velmi vsestranne aj na podrazdene miesta na tele (napr. aj po holeni)

  • katarina 27.09.2021 16:10

    Pre mňa je novou zaujímavou ingredienciou roka kyselina tranexamová :) Ide o zatiaľ veľmi neprebádanú zložku, no už sa jej povenovalo pár štúdií. Ide o rozjasňujúcu zložku a skúšala som ju v kombinácii so sérom s vitamínom C. Pigmentové škvrny a jazvy po akné som ešte nikdy nemala tak pod kontrolou... Tento rok som totiž zamerala hlavne na problém hyperpigmentácií a jaziev, čiže medzi moje TOP objavy roka by som zaradila:


    -Skinoren (večerná rutina, dokonca už aj v kombinácii spolu s retinalom od G&G)

    -Sérum s vitamínom C od G&G + kyselina tranexamová v mliečku od značky Hada Labo (ranná rutina)

Pridať odpoveď