GUEST POST: 5 revolučných kozmetických produktov, ktoré by ste mali vyskúšať

nazov
meno
Guest
Niekedy je menej viac. Treba len siahnuť po tých správnych produktoch, ktoré vo vašej beauty rutine spôsobia revolúciu. Redakcia Elisette pre Lakrem všetky tieto produkty vyskúšala a tak vám ich celkom zodpovedne odporúča. Stoja za to, uvidíte sami.

FOREO BEARZačína to príjemnou masážou, dokáže však oveľa viac! Jedinečný prístroj BEAR od švédskej beauty-tech značky FOREO prináša lifting tváre a rozjasnenie pleti. Okamžite. A to všetko vďaka prelomovej T-Sonic pulzácii a 5 intenzitám mikroprúdovej technológie, ktoré spolupracujú v dokonalej harmónii. Výsledky skutočne uvidíte už po prvom použití, no pri pravidelnom používaní sú výsledky naozaj pôsobivé. Prístroj v tvare milého medvedíka dokáže pleť dostať na celkom nový level a to v rámci domácej starostlivosti. Hodný každého eura!

Kúpite za 299 eur na notino.sk

Natucain sérum na riasy a obočiePo nevídanom úspechu prírodného tonika na rast vlasov od značky Natucain prichádzajú na scénu dve novinky. Prvou je sérum na rast rias a tou druhou sérum na rast obočia. Na základe mimoriadne dobrých recenzií na “hero” produkt značky sme očakávali veľa. A veľa sme aj dostali. Novinky od Natucain naozaj splnia čo sľubujú - zdravé, dlhé a husté riasy a obočie a to na čisto prírodnej báze.

Každé sérum kúpite za 59 eur/6,2ml v parfumériách Douglas alebo na douglas.sk

MakeUp EraserZabudnite na tampóniky na odličovanie, zvoľte eko variant. Je to trendy, ale najmä funkčné pre vás aj pre prírodu. Jeden znovupožiteľný odličovač MakeUp Eraser odstráni všetok make-up iba vďaka teplej vode. Vyskúšali sme za vás a naozaj! Dolu bola aj vodoodolná linka a riasenka. Po použití uteráčik jednoducho vyperiete v práčke a používate opäť.

Kúpite za 22,90 eur na makeuperaser.sk

Tuhá starostlivosť o pleť od FOAMIE


 

Tuhé sprchové gély, šampóny a deodoranty už všetci poznáme. Stretli ste sa ale už s tuhou starostlivosťou o pleť? Značka FOAMIE predstavila jedinečnú radu starostlivosti o každý typ pleti. Tuhé mydlá na tvár sú vhodné na každodenné čistenie a na občasný peeling. Sú vyvinuté špeciálne pre každý typ pleti a rovnako ako k nej sú šetrné aj k životnému prostrediu.

Kúpite za 5 eur na notino.sk

Le Mini Macaron

Najmä počas lockdownu sa rozmohol, aj keď nie príliš dobrovoľne, trend domácej manikúry. Určite ste aj vy hľadali riešenia, ako sa priblížiť čo najbližšie a za rozumnú cenu k výsledku “ako zo salónu”. Vyskúšali sme naozaj všetko dostupné na našom trhu pre sľubovanú dokonalú domácu manikúru. Najlepšie riešenie na manikúru, ale najmä na pedikúru prináša značka Le Mini Macaron. Vďaka ich štýlovým sadám v tvare francúzskej pochúťky zvládnete naozaj profi nechty aj doma. Stačí si vybrať vašu obľúbenú farbu 3 v 1, naniesť ju na pripravený necht a “zapiecť” v lampičke. Manikúru s efektom gélových nechtov máte hotovú za 10 minút a vydrží až viac ako 14 dní.

Kúpite za 39,90 eur na leminimacaron.sk

Betty Molnárová

šéfredaktorka elisette.sk

Magazín Elisette som založila v roku 2016 s vášňou k móde a kráse, ale tiež s túžbou vytvoriť priestor pre modernú ženu, ktorá svoj život rada skutočne žije. Dnes prostredníctvom Elisette prinášame čitateľom horúce novinky, ale aj príbehy a rozhovory z najrôznejších oblastí pre povzbudenie, sebarozvoj a inšpiráciu.

name

Guest

hosťovský príspevok

Zatvoriť