TESTOVANIE: Vyskúšaj očné sérum od Beauty of Joseon

nazov
meno
Lakrem
LaKrem rozdáva 5 očných sér od kórejskej značky Beauty of Joseon výmenou za kvalitné recenzie. Účastníci majú šancu vyskúsať produkt:

Beauty of Joseon Revive Očné sérum

Očné sérum s extraktom z koreňa ženšenu 10% a retinalom 2% 30 ml

  • Pomôže obnoviť pružnosť pokožky, odstrániť tmavé kruhy pod očami a poskytnúť silnú antioxidačnú ochranu
  • Obsahuje retinal (forma vitamínu A), ktorý pomáha vyhladzovať vrásky, pôsobí antibakteriálne, pomáha urýchliť proces hojenia akné a tiež vyrovnáva farebný tón pleti. V očnom sére je retinal zapúzdrený v lipozomálnom obale, čo zvyšuje penetráciu aktívnych zložiek do pokožky.
  • Extrakt z koreňa ženšenu má ochranný účinok na pokožku. Liečivé zložky obsiahnuté dokážu nielen zabrániť predčasnému starnutiu pokožky, urýchliť proces regenerácie a obnovy pokožky, ale dokážu aj revitalizovať a vrátiť tón unavenej, mdlej pleti, hydratovať, vyživovať a zvýšiť elasticitu, čím pomáha vyhladzovať existujúce vrásky a predchádzať tvorbe nových.
  • Bez parfumácie, esenciálnych olejov, minerálnych olejov, umelých farbív

Ako sa zapojiť?

1. Vyplň náš krátky registračný formulár.

2. Sleduj LaKrem na Instagrame.

3. Náhodne vyberieme 5 recenzentov a pošleme im produkt.

4. Recenzenti otestujú produkt a napíšu kvalitnú recenziu (cca. 6 viet + 2-3 fotky).

5. Na LaKrem pribudnú nové recenzie, ktoré uľahčujú rozhodovanie ďalším kozmetickým nadšencom :)

Prehľad pravidiel testovania

1. Recenzia by mala byť kvalitná a úžitočná pre ostatných. Len tak napísať “Tento krém je dobrý/zlý.”, nie je tá správna cesta.

2. Zaujíma nás najmä: Ako sa produkt nanáša? Akú má konzistenciu/farbu/vôňu? Aký pocit/finiš zanecháva na pleti?Aké sú výhody/nevýhody produktu? 

3. Čím kvalitnejšie odpovede nám poskytnete, tým vyššiu budete mať šancu, že vás oslovíme aj nabúdúce! Možno rozbehneme dlhodobú spoluprácu :)

4. Recenzenti zverejnia recenziu v detaile produktu: https://www.lakrem.sk/p/beauty-of-joseon-revive-eye-serum-ginseng-retinal-6368

5. Hľadáme len serióznych záujemcov. Ak nedodržíte pravidlá a konečný termín, dostanete sa na "black list", budete vylúčení z ďalších súťaží a testovaní na LaKrem :(

Časový prehľadzdroj foto: beautyofjoseon.com
name

Lakrem

Lakrem vznikol vďaka tímu ľudí, ktorí sú presvedčení o tom, že nájsť kozmetiku, ktorá dokonale sadne, nemusí byť komplikované.

Zatvoriť