Aby vás na dovolenke nič nezaskočilo - možno len cestovná horúčka
Na plánovanú dlhšiu dovolenku sa zvyknete chystať dostatočne dopredu. Rovnako to môžete urobiť s lekárničkou na cesty. Jej obsah bude závisieť od toho, kto tvorí vašu cestovateľskú posádku.
Čo zbaliť do cestovnej lekárničky
Základ cestovnej lekárničky tvoria pravidelne užívané lieky, prípravky na ochranu pred slnkom, lieky na horúčku a bolesť, teplomer, lieky pri hnačke a problémoch s trávením, lieky proti cestovnej nevoľnosti, prípravky na drobné poranenia, lieky na kašeľ, bolesti v krku, zápal očí aj kvapky na uvoľnenie nosa pri nádche, ďalej repelent, lieky na alergiu a prípravky pri uštipnutí hmyzom.Podpora zdravia do cestovnej lekárničky
V návale radosti z prichádzajúcej dovolenky nemyslíte na možné poranenia, úrazy alebo malé nepríjemnosti, napríklad pri pobyte v exotických krajinách, preklimatizovaných miestnostiach či nedostatočných hygienických podmienkach.Rovnako ľudský organizmus sa v niektorých prípadoch musí rýchlo prispôsobiť náhlym situáciám, ako je dlhá cesta autom, intenzívny pobyt na slnku či nadmerné športovanie.
Počas vašich ciest a dovoleniek vám môže účinne pomôcť liek Wobenzym. Obsahuje unikátnu zmes enzýmov, ktoré podporujú oslabenú imunitu a urýchľujú hojenie úrazov. Preto sa náležite hodí do vašej cestovnej lekárničky.
Pomoc pri opuchoch nôh
Dlhé cestovanie v autobuse či v lietadle, pričom sa nemôžete veľmi dobre popreťahovať ani prejsť, vedie k opuchom nôh.Ak trpíte na opuch nôh, využite podpornú liečbu pomocou Wobenzymu už pred dovolenkou. A samozrejme, nezabudnite ho pribaliť so sebou.
Na podporu imunity pri cestovaní
Prechladnutia, angíny či kašeľ sa vyskytujú aj cez leto, i keď v menšej miere ako na jar a jeseň. Vyvolať ich môže dlhé a náročné cestovanie, kúpanie v studenej vode alebo teplotné šoky vplyvom klimatizácie.Práve enzýmové lieky podporia vašu imunitu, udržia organizmus v rovnováhe alebo skrátia dobu liečenia infekcií a zápalových ochorení. Dokonca sa odporúča deťom s opakujúcimi sa zápalmi dýchacích ciest.
Rýchlejšia regenerácia po úraze
Ak sa vám na dovolenke, pri vode alebo na horách stane úraz, prvá vec je odborné ošetrenie a vo vybraných prípadoch návšteva lekára.Pre rýchlejšie hojenie úrazov, vstrebávanie opuchov a krvných podliatín môžete siahnuť opäť po lieku Wobenzym. Tu platí pravidlo, že čím skôr po úraze začnete s užívaním, tým je jeho účinok lepší.
Vychutnávajte si vaše dovolenky a krásne letné zážitky. No nezabúdajte na prevenciu a majte pri sebe lekárničku na cesty. Ušetrí vám to čas a odbremení od hľadania lekární a výberu vhodných
Ďalšie články
-
Zdravie Tipy pre krásu. Toto zvládnete aj počas spánku
-
Zdravie Aktuálny zoznam alergénov: Vonné zložky v kozmetike, na ktoré si treba dať pozor
-
Zdravie 5 najlepších doplnkov pre ženy: ktoré užívať a kedy?
-
Zdravie Ako kombinovať farby a vzory v móde?
-
Zdravie Strie – prečo vznikajú a dá sa ich vôbec navždy zbaviť?
-
Zdravie Cruelty Free - ako kupovať kozmetiku netestovanú na zvieratách?