-
marsi 01.02.2022 23:39
Mastná lesklá pleť
Ahojte prosím máte skúsenosti mám 36r mám dosť mastnú pleť citlivú zo sklonom červenania moja pleť je dosť napnuta a lesklá takže to vyzerá ako by som mala stále masku z bielka😂 a do toho spodné viečka začína mi tam prebytočná kožička ak by ste vedeli poradit budem moc rada lebo tolko kozmetiky čo som investovala a žiadny efekt uvítam aj kórejskú japonsku kozmetiku vopred ďakujem za každú radu pomoc.
-
mery 02.02.2022 11:16
Ahoj! Prosím, nezabudni opísať svoju aktuálnu rutinu :)
Napnutá mastná pleť môže byť znakom dehydratácie - môže postihnúť akýkoľvek typ pleti, vrátane suchej a mastnej, ktorá môže na prvý pohľad pôsobiť ako dostatočne hydratovaná. K dehydratácii pleti dochádza v dôsledku nedostatku vody v tele, a teda aj v našej pleti. Okrem toho je pre dehydrovanú pokožku typické aj: viditeľne unavené oči, väčšie póry, jemné vrásky, rýchla absorpcia hydratačných produktov a dokonca aj make-upu. Viac info TU.
-
marsi 04.02.2022 22:38
Ahoj na to som zabudla ja používam len vodu a mydlo ale iba trošku nedrem si pokožku a davam uz iba hydratačný gél s kurkumou značky neutrogena a to je všetko žiadny make-up a vecer to isté
Pridať odpoveď
- Pre pridanie odpovede sa prosím prihlás alebo zaregistruj.
