znacka-background

Pyunkang Yul

Pyunkang Yul sk
57 Počet produktov
4.6 Priemerné skóre
18€ Priemerná cena

Kde kúpiť Pyunkang Yul


  • Cruelty-free
  • Kórejská značka
  • Hype značkaFakty o Pyunkang Yul

Pyunkang Yul je značka starostlivosti o pleť, ktorú uviedla na trh renomovaná Klinika orientálnej medicíny Pyunkang. Vo svete je známa liečbou atopických kožných porúch s maximálnym využitím tradičných kórejských prísad, ktoré používa aj pri výrobe kozmetiky. Jej hlavným cieľom je pritom doať pleti dostatočnú hydratácia, ktorá jej zabezpečí potrebnú rovnováhu a prirodzene zdravý vzhľad.

Kozmetika Pyunkang Yul bola vyvinutá s cieľom chrániť pokožku, preto je pri jej výrobe používané iba nevyhnutné množstvo chemických látok a umelých prísad. Takmer všetky produkty tejto kozmetiky sú preto neparfumované. Nosnou časťou ich zloženia sú tradičné kórejské prísady, ktoré chránia pokožku od jej základu. Produkty tejto značky preto poskytujú vhodný a najmä bezpečný spôsob ochrany a upokojenia aj pre unavenú či podráždenú pokožku. Okrem ohľaduplnosti k pokožke je však Pyunkang Yul značkou ohľaduplnou aj k zvieratám a k životnému prostrediu. Úplne sa vyhýba testovaniu na zvieratách a aj použitiu nadmerného množstva plastových zložiek.

Pyunkang Yul je značka typická svojím minimalistickým prístupom, ktorý je viditeľný aj v dizajne jej produktov. Kráľovsky modré fľaštičky navrhnuté v lekárskom štýle pôsobia mimoriadne príťažlivo. Výhodou je aj jednoznačný názov jednotlivých produktov, ktoré sa neukrývajú za pekne znejúce názvy s marketingovým podtónom. Zákazník preto jednoznačne vie, aký druh produktu kupuje a aj to, aké účinky má od neho očakávať.