add-product
znacka-background

Clarins

103 Počet produktov
30€ Priemerná cena

História francúzskej kozmetickej značky Clarins siaha až do roku 1954. Jacques Courtin-Clarins, zakladateľ Clarins kozmetiky, vtedy otvoril svoj prvý Clarinsov inštitút. Veril totiž, že úspech a šťastie sú neoddeliteľne späté s krásou. V tých rokoch bolo takéto tvrdenie mimoriadne odvážne, jeho pravdivosť však na seba nenechala dlho čakať. Už krátko po svojom vzniku si totiž značka získala svoj obdiv a čísla predaných produktov začali prudko rásť.

Výnimočnosť Clarins kozmetiky spočíva najmä v používaní prírodných ingrediencií, v ohľaduplnom prístupe k životnému prostrediu a v láske k starostlivosti o pleť. Na výrobu svojich prípravkoch značka používa ingrediencie z viac ako 250 rôznych rastlinných extraktov, pri ktorých výbere sa pracovníci laboratórií sústredia najmä na na ich účinky. Každý extrakt je pritom získavaný s maximálnou šetrnosťou voči prírode a voči životnému prostrediu.

O obrovskú časť úspechu a kvality Clarins kozmetiky sa postarali najmä vedci z laboratórií Clarins, ktorí sú dodnes považovaní za priekopníkov v oblasti starostlivosti o pleť. Majú na svojom konte pripísaný celý rad prelomových receptúr, ktoré sú vo svete krásy a starostlivosti o pleť bezkonkurečnou výhodou.

Značka dnes ponúka možnosť výberu zo širokej ponuky svojich produktov. Medzi jej bestsellery jednoznačne patrí intenzívne sérum proti starnutiu pleti Clarins Double Serum, púdrový make-up Clarins Skin Illusion či známy hydratačný krém Clarins Hydra-Essentiel. Okrem toho je jedným z top produktov aj Clarins olej na pery, ktorý sa stal must have kúskom patriacim do ženských kabeliek po celom svete.Fakty o Clarins

 • Krajina

  Neuilly-sur-Seine, Francúzsko

 • Rok založenia

  1954

 • Skupina

  Groupe Clarins SA

 • Zakladateľ

  Jacques Courtin

 • Web

  clarins.com
 • Instagram

  @clarinsofficial