Vymazanie osobných údajov

nazov
meno
Lakrem
V prípade žiadosti o vymazanie osobných údajov, vymazanie užívateľského konta alebo úpravu uchovávaných osobných údajov Nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailovej adresy, ktorú ste uviedli pri registrácii, na: sukromie@lakrem.sk.
 
Ak ste si zakladali účet cez Facebook a želáte si upraviť alebo vymazať údaje, ktoré o Vás spracúvame, postupujte podľa návodu:
  1. Prihláste sa na Facebook a kliknite na “⬇️” vpravo hore na stránke Facebooku.
  2. Kliknite na “Nastavenia”.
  3. Vľavo kliknite na “Aplikácie a weby”.
  4. Hore si môžete vyfiltrovať Aktívne aplikácie alebo zadajte “Lakrem” do vyhľadávacieho panela vpravo.
  5. Ak chcete upraviť údaje, ktoré o Vás spracúvame kliknite na “Zobraziť a upraviť”, ak chcete zrušiť všetky prepojenia medzi Facebookom a aplikáciou “Lakrem”, kliknite na “Odstrániť”. Po odstránení stratí aplikácia "Lakrem" prístup k všetkým neverejným informáciám, ktoré ste s ňou predtým zdieľali.
Ak máte problém s doplnením alebo vymazaním Vašich údajov alebo ak chcete, aby sme obmedzili spracúvanie Vašich údajov alebo ich vymazali, kontaktujte Nás.
 
Ak chcete niektorú z uvedených možností využiť, prípadne máte ďaľšie otázky, kontaktujte Nás na adrese sukromie@lakrem.sk.
 
name

Lakrem

Lakrem vznikol vďaka tímu ľudí, ktorí sú presvedčení o tom, že nájsť kozmetiku, ktorá dokonale sadne, nemusí byť komplikované.

Zatvoriť